Ляшенко Ліля Петрівна

 Народилася 14 серпня 1979 року в с. Піщана Білоцерківського району Київської області. Громадянка України.

 Освіта – повна вища, у2013 році закінчила Уманський ДПУ імені Павла Тичини за спеціальністю «Українська мова та література» і «Управління навчальним закладом». Учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії.

 Трудову діяльність розпочала у вересні 2007 р. на посаді вчителя музики у Піщанському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок». У 2012 році призначена на посаду заступника директора з виховної роботи. Отримала перемогу в обласному конкурсі «Кращий заступник директора з виховної роботи-2014».

Має свої власні публікації, які були представлені на вистаці «Освіта Київщини» Управління в освіті: інтеграція науки і практики «Управління цілісним розвитком учнів в освітньому середовищі загальноосвітньої школи».

 З вересня 2015 року працювала директором Піщанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», яка у 2021 році була реорганізована в Піщанську гімназію-початкова школа.

 Ліля Петрівна постійно шукає ефективні форми роботи з колективом, використовує інноваційні технології, працює над розвитком творчих здібностей. За ініціативи Лілі Петрівни у 2016 році в освітньому закладі розпочалася робота над втіленням проектів громадсько-активної школи, а в 2017 році успішно було захищено проект «Школа як осередок розвитку громади» , оголошений Всеукраїнським фондом «Крок за кроком», а навчально-виховне об’єднання стало пілотним серед інших восьми шкіл України за підсумками даного конкурсу. Ляшенко Л.П. вимоглива і справедлива, користується заслуженим авторитетом серед учнів, батьків, учителів.

 З 2015-2020 рік була депутатом Піщанської сільської ради.

 З серпня 2021 року працює на посаді директора ЦПО «Соняшник» Білоцерківської міської ради Київської області.
Заміжня,має доньку і сина.