Релаксація для дітей удома, щоб зменшити стрес і тривожність

Ми всі переживаємо непрості, напружені часи. Як батьки, ви можете відчувати стрес, хвилювання, розчарування, розгубленість та втрату зв’язку зі звичними джерелами підтримки. Під час пандемії COVID-19 ваші діти, ймовірно, відчувають те ж саме, хоча ці почуття можуть проявлятися у них по-іншому.

Важливо пам’ятати, що в реагуванні на стресові події діти дивляться на дорослих. Тому обговорення з дітьми їхніх страхів, спільні релаксаційні вправи, навчання їх корисним методам долання та створення відчуття комфорту можуть допомогти зменшити тривожність.

Прості поради для батьків, а також конкретні активності й ігри допоможуть вам заспокоїти дитину, контролювати її емоції та посилити відчуття захищеності.

Пропонуємо до вашої уваги корисні поради для батьків, як зменшити стрес та тривожність у дітей та зробити їх щасливими, які підготували UNICEF та Міністерство освіти і науки України.

Для перегляду порад перейдіть за вказаним покликанням: https://www.unicef.org/ukraine/media/5526/file/relax_for_children.pdf