Шабельна Жанна Вікторівна

Народилася 15 листопада 1972 року в селі Завадівка Володарського району Київської області. Громадянка України.


Освіта – повна вища. З 1988 року навчалася в Білоцерківському педагогічному училищі , яке закінчила 1992 року з спеціальностей “ Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи ” та “Організатор дитячого та юнацького колективу”.

В 2005 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Початкове навчання” та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів.

Трудова діяльність:


З 1992 року по 2003 рік працювала організатором дитячого колективу та соціальним педагогом в Піщанській ЗОШ.


З 2003 року по 2008 рік , вчитель початкових класів Піщанського НВО «ЗОШ І - ІІІ ступенів - дитячий садок».


З 2008 року по 2009 рік – заступник директора з навчально-виховної роботи Піщанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок». 


З 2009 року по 2021 – вчитель початкових класів, керівник гуртка “Паперопластика” Піщанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»


В 2015 році брала участь у роботі авторського семінару – тренінгу з методики викладання курсу “Культура добросусідства” у ЗНЗ І ст. в рамках проекту “Розвиток міжкультурної освіти в Україні” за підтримки Верховного комісару ОБСЄ у справах національних меншин.


З 2016 по 2019 роки впроваджувала у практику інтегрований курс “Культура добросусідства”.

У період з 2018 по 2020 роки була керівником районного методичного об’єднання вчителів початкових класів.


З 2021 року працює заступником директора та керівником гуртків Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді “Соняшник” Білоцерківської міської ради.


З 06 вересня по 17 вересня 2021 року навчалася на курсах підвищення кваліфікації в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів. Захистила проект на тему: ”Педагогіка партнерства: принцип та дієві методи залучення учнів та їхніх батьків до спільної діяльності”. Склала кваліфікаційний екзамен із соціально- гуманітарного та професійного модулів. Теоретична підготовленість відповідає кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії”.


Педагогічний стаж роботи 29 років.


У своїй роботі використовує індивідуальний, диференційований підхід до навчання. Особливу увагу приділяю розвитку в учнів моральних якостей, умінню прислухатися до думок однолітків, вмінню розв`язувати спільно колективні завдання, уникати конфліктних ситуацій, толерантному ставленню до оточуючих.


Заміжня. Має двох доньок.