Цимбал Тетяна Дмитрівна

Народилася 19.07.1965 року у с. Червона Фастівського району, Київської області у родині військовослужбовця. Громадянка України.

Освіта – повна вища, закінчила у 2007 році Державний педагогічний інститут ім.. Г.С. Сковороди.

Трудова діяльність:

1987-1996р.- вихователь дошкільного закладу № 24 «Дзвіночок»;

1996-2001р.- вихователь групи продовженого дня Центру реабілітації дітей з особливими потребами «Шанс»;

2001-2006р.- методист ЦТДЮ «Соняшник»;

З 1.09.2006 року по теперішній час - заступник директора з навчально-виховної роботи ЦПО «Соняшник».

Працюючи на посаді заступника директора у 2010 році виборола почесне ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Джерело творчості - 2010» у номінації «Заступник директора».

Тетяна Дмитрівна володіє найновішими досягненнями педагогіки та психології, теорії управління, основами організації навчально-виховної діяльності позашкільного закладу та здійснення контролю за її станом, виявляє творчість та енергійність в організаційних і управлінських процесах, вивчає та вміло застосовує передовий педагогічний досвід, постійно працює над підвищенням власного науково-методичного рівня.

Основним пріоритетом діяльності Цимбал Т.Д. стало створення умов для розвитку творчих можливостей педагогів з урахуванням індивідуального підходу до кожного.

Заступник директора поєднує роботу адміністратора з педагогічною, навчально-виховною роботою, досконало знає законодавчо-нормативні акти про позашкільну освіту, інструктивно-методичні документи Міністерства освіти і науки України.

Завдяки активній управлінській позиції Цимбал Т.Д. зазнала позитивних змін навчально-виховна та масова робота в закладі, розширилась мережа гуртків, збільшилась кількість дітей, охоплених гуртковою роботою, значно підвищився рейтинг закладу в місті та області.

Заступник директора з навчально-виховної роботи наполегливо працює над згуртуванням педагогічного колективу, створенням у ньому творчого клімату, атмосфери взаємоповаги та психологічного комфорту, формуванням готовності педагогів до інноваційної діяльності.

Цимбал Т.Д. відзначається вагомим інтелектуальним і духовно-творчим потенціалом, високою працездатністю, почуттям обов’язку, вимоглива до себе та своїх підлеглих.

Їй притаманні якості лідера, висока виконавська дисципліна, ініціативність, цілеспрямованість, знання психології міжособистісних стосунків у колективі.

Заміжня, маю сина.