Бугаєнко Людмила Станіславівна

Бугаєнко Людмила Станіславівна народилася 16 липня 1980 року на Кіровоградщині. Закінчивши у 2002 році Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури, розпочала свою педагогічну кар’єру на Голованівщині.

Детальніше...

Болховітіна Ольга Анатоліївна

Завідуюча художньо – естетичним відділом

Викладач вищої категорії, режисер, викладач акторської майстерності та сценічної мови.

Закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю «Режисер естради та масових свят».

Детальніше...

Паустовська Катерина Авксентіївна

Завідувач гуманітарного відділу
Освіта вища. Закінчила Київський державний університет ім. Тараса Шевченка, кваліфікація: історик, викладач історії та суспільствознавства.
Педагогічний стаж – 40 років. Має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «учитель-методист», Відмінник освіти України.

Детальніше...

Запорізька Ірина Сергіївна

Завідувач відділу організаційно-масової та клубної роботи

Дата народження: 06.10.1994 р.
Освіта – повна вища; закінчила Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка; бакалаврат – спеціальність «Літературна творчість, українська мова та література», магістратура – спеціальність «Українські філологічні студії та іноземна мова».

До цього навчалася в Першій Білоцерківській гімназії. Ще зі шкільних років, маючи талант до написання поетичних і прозових творів, почала свою реалізацію як письменниця, насамперед поетеса та автор пісень.

Детальніше...