Світ починається з мами!

Напередодні Міжнародного дня матері вихованці Центру позашкільної освіти "Соняшник" взяли участь в обласному творчому конкурсі "Світ починається з мами" і стали переможцями одразу в трьох номінаціях!
Вероніка МІРОШНИКОВА, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва "Берестяночка" (керівник Валентина КОРОБКО) здобула ГРАН-ПРІ в номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво". Її лялька-мотанка мама з донечкою та малюком на руках вразила журі майстерністю виконання та гармонійною єдністю.
Софія СИДОРЕНКО, вихованка Літературної студії (керівник Ірина ЗАПОРІЗЬКА) стала переможницею в номінації "Прозово-поетичне слово" і розчулила журі власною щемливою відеопоезією про матір, син якої загинув на війні.
Олена ВДОВИЧЕНКО, вихованка Літературної студії (керівник Ірина ЗАПОРІЗЬКА) теж здобула І місце в номінації "Прозово-поетичне слово" і вразила всіх відеороликом на власний вірш про матерів, у яких війна забрала дітей: у когось дитина загинула на фронті, а в когось - під завалами будинку, чиясь дитина досі в полоні ворога, а когось рашисти насильно відібрали й вивезли за кордон...
Анна ДУДЧИК, вихованка студії рукомистецтва "Креатив" виборола ІІ місце в номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво", зачарувавши всіх виконаною в різних техніках роботою "Мамині обереги".
Урочиста церемонія нагородження відбулася в Київський фаховий коледж прикладних наук (Kyiv College of Applied Sciences), де зібралися організатори та члени журі конкурсу, учасники, їх виховники та мами, відомі поети й піснярі, художники й видавці, спонсори й представники ЗМІ. Переможці та педагоги отримали не лише почесні дипломи й подяки, а й подарунки та грошові премії. Окремі подяки вручили кожній мамі за виховання творчих талановитих особистостей. А роботи переможців будуть представлені за кордоном.
Щиро дякуємо організаторам такого чудового конкурсу та заходу за теплу, гостинну, родинну атмосферу, турботу та гарний настрій, членам журі за високу оцінку наших робіт, спонсорам за приємні подарунки!
Вітаємо переможців, їх виховників і батьків! Бачити успіхи своєї дитини - це, певно, найкращий подарунок до свята для кожної мами!