Вітаємо Сабіну Агеєву і Віталіну Блищик, вихованок секцій «Етнологія» та «Археологія» МАН Центру позашкільної освіти «Соняшник»

«Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою». Сьогодні ще раз переконалися в істині цих слів світоча української історичної науки Михайла Грушевського, ставши переможцями І (територіального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні історії.
В умовах повномасштабної війни Росії проти України, загрози фізичного знищення українського народу, його мови та культури, спроб ворога привласнити або переписати історію нашої держави, історія теж стала полем битви – за правду, майбутнє і свою національну ідентичність!
Вітаємо Сабіну Агеєву і Віталіну Блищик, вихованок секцій «Етнологія» та «Археологія» МАН Центру позашкільної освіти «Соняшник» Білоцерківської міської ради, з заслуженими перемогами! Бажаємо талановитим дівчатам нових успіхів на теренах науки і мистецтва! Щиро дякуємо вельмишановним членам журі і організаторам конкурсу! Шануємо свою історію та культуру – наближаємо перемогу України!