Історичне краєзнавство та поглиблене вивчення історії України(підготовка до ЗНО)

Історія – наші корені. Без них не можливе життя сьогодні і в майбутньому.
                                                       М. Амосов

Історичне знання завжди є актуальним особливо в час коли відбуваються події, які визначають долю народу на десятиліття а можливо і століття.
Особливого значення набуває національно-патріотичне виховання і до цієї справи долучаються гуртківці беручи участь в міських та шкільних заходах.
Крім того гуртківці вивчають рідний край не лише на заняттях а й відвідуючи екскурсії. Перевагою гуртка є можливість отримати багаж знань необхідний щоб отримати гарні результати на ЗНО (НМТ) з історії України.

Під час занять у гуртку ти навчишся:
- орієнтуватися в історичному часі, встановлювати близькі та далекі причинно-наслідкові зв’язки, розглядати суспільні явища в конкретно-історичних умовах, виявляти зміни і тяглість життя суспільства.
- орієнтуватися в історичному просторі та знаходити взаємозалежності в розвитку суспільства, господарства, культури і природного довкілля.
- працювати з джерелами історичної інформації, інтерпретувати зміст джерел, визначати їх надійність, виявляти і критично аналізувати розбіжності в позиціях авторів джерел.
- визначати і застосовувати теоретичні поняття для аналізу й пояснень історичних подій та явищ, ставити запитання та шукати відповіді, розуміти множинність трактувань минулого та зіставляти різні його інтерпретації.
- формулювати оцінку історичних подій та історичних постатей, суголосну до цінностей та уявлень відповідного часу чи відповідної групи людей, осмислювати зв’язки між історією і сучасним життям.

Щоб записатись на гурток Історичне краєзнавство та поглиблене вивчення історії України(підготовка до ЗНО), заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".