МАН, секція 'Мистецтвознавство'

Керівник:  Красніцька-Луцик Л.М.

Захоплюєшся живописом, кіно, театром, світовими модними брендами? Тоді тобі до нас!

На заняттях секції мистецтвознавства  МАН можна досліджувати  кіно, живопис, скульптуру, тенденції світової моди, біоарт. Варто лише обрати секцію мистецтвознавства та долучитись до занять. Тут ти дізнаєшся більше про українські та світові художні практики, історію стилів.

Ти навчишся аналізувати зразки класичного та сучасного мистецтва. Знатимеш, як створює свої твори штучний інтелект. Опануєш тонкощі роботи з науковою літературою, нюанси підготовки презентаційних матеріалів власного дослідження та ведення дискусії.

Ти зможеш презентувати власні таланти в царині живопису, скульптури, ужиткового мистецтва. Матимеш нагоду долучитися до виставок, флешмобів, всеукраїнських конкурсів та міжнародних форумів.

А ще матимеш унікальну можливість спілкуватись з керівником, талановитою художницею Людмилою Красніцькою-Луцик. Людмила Мар’янівна – член спілки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Білоцерківщини, член громади поляків, є лауреатом літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя-Левицького, нагороджена відзнакою мера Білої Церкви та має відзнаку від Управління освіти і науки «За відданість справі». За плідну і наполегливу працю Людмила Мар’янівна неодноразово отримувала винагороди: на Всеукраїнських конкурсах, Гран-прі у Міжнародних конкурсах мистецтв Польщі, Туреччини, Болгарії, Чехії.

До занять запрошуються учні 8 – 10 класів.

Щоб записатись на МАН, секція 'Мистецтвознавство', заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".