Школа гармонійного розвитку дітей

Керівник: Бобло Любов Павлівна

 До числа найбільш актуальних гуртків позашкільної освіти належать  гармонійний розвиток вихованців в поєднанні важливих напрямків: інтелектуального, пізнавального,творчого , доступного активного відпочинку та здорового способу життя. Саме оригінальністю діяльності гуртка і відрізняється цей гурток, цікавими нестандартними заняттями, проведенням інтелектуальних ігор, конкурсів, змагань, обумовлених на необхідність вирішення завдань гармонійного розвитку особистості.

 Навчальний процес спрямований на забезпечення інтелектуального, емоційного, естетичного, безпечного особистісного розвитку вихованців, на збереження і зміцнення фізичного стану, профілактику можливих порушень. Зміни видів діяльності, авангард інноваційних форм роботи в гуртку, посідають особливе місце в системі соціально - виховних впливів, що спрямовані на створення сприятливого соціального середовища для гармонійного розвитку особистості. Новизною навчального процесу є синтез ігрової та пізнавальної діяльності, це гнучка система занять, атмосфера довіри, любові, комфорту і поваги до особистості дитини.

 Переваги змісту діяльності - це впровадження в навчальний процес міжнародних стандартів, співпраці, дружніх стосунків із іноземними партнерами, створення та реалізація спільних міжнародних проєктів, конкурсів, виставок, спілкування, обмін досвідом, проведення майстер - класів. Гурток гармонійного розвитку діє всього 4 роки. Це щасливі дні для дітей, насичені цікавим життям. Впроваджуються оптимальні технології навчання і виховання, інноваційні та варіативні методики, сучасні педагогічні технології з урахуванням вікових особливостей, природних задатків та  здібностей  вихованців.

 На рахунку гуртківців за цей зовсім короткий термін існування гуртка уже є успіхи, перемоги, нагороди. Гармонійний розвиток дитини це інтерес до нового, незвичайного, цікавого, прогресивного, сучасного. Вся спільнота вихованців запрошує до перегляду цікавих моментів із діяльності  гуртка гармонійного розвитку дітей.

Щоб записатись до школи гармонійного розвитку дітей, заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".