Школа журналістської майстерності 'Літописці сучасності'

Керівник: Цуканова Марина Миколаївна Цуканова

Журналістика вабить багатьох, хто замислюється над своєю майбутньою професією. Чим? Та багатьма аспектами: хтось хоче бути відомим і впізнаваним, хтось – першим повідомляти важливі новини, хтось – впливати на суспільну думку…

Школа журналістської майстерності «Літописці сучасності» Центру позашкільної освіти «Соняшник» запрошує зацікавлених учнів 7-11 класів познайомитися з роботою журналіста: дізнатися про те, як писати, про що писати, для кого писати; чим відрізняються газетна журналістика, радіожурналістика, тележурналістика і блогерство; дасть основи професійних знань про жанри, особливості їх застосування та досягнення за їх допомогою ефективності журналістських матеріалів, адже головне в них – звернути увагу суспільства чи якоїсь його конкретної частини на щось важливе.

А на заняттях з медіаграмотності вихованці навчаться відповідальному споживанню інформації. Маніпуляції, фейки, недосказаність, виривання з контексту – те, що руйнує нашу інформаційну гігієну. Вчитимемося не лише продукувати власну інформацію, але й критично читати і розуміти написане кимось.

Серед випускників школи журналістської майстерності є немало вже тепер професійних журналістів; вихованці гуртка – призери й багаторазові лауреати фестивалів-конкурсів дитячої журналістики «Золота осінь Славутича» (м.Славутич), «Прес-весна на Дніпрових схилах» (м.Київ), неодноразові переможці й призери Відкритого обласного конкурсу «Вперед, юнкор!» (м.Узин), учасники «Турніру юних журналістів» (м.Суми) та інших. У 2020 році гуртківка Анна Романюк стала володаркою Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст».

Журналістика – це професія, яка вимагає позитивних особистих якостей, грамотності, чіткості мислення й висловлювання, впевненості в собі.

Усіх, хто має ці риси, й хоче реалізувати себе як журналіст, і всіх, хто хоче ці риси в собі розвинути, радо запрошує на навчання школа журналістської майстерності «Літописці сучасності»

Щоб записатись до школи журналістської майстерності 'Літописці сучасності', заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".