Театральний колектив 'Пролог'

Керівник: Яковенко Тетяна Степанівна

Театральна студія "Пролог" заснована 2002 році.


Постійно працює на базі Ліцей "Перша Білоцерківська гімназія". В студії займаються діти з 1-11 клас в трьох вікових групах.


Заняття проходять весело та змістовно, де діти опановують секрети майстерності театрального мистецтва. Учаться володіти своїм голосом, тілом, органічно вести себе на сцені та створювати цікаві образи у виставах .


За роки існування юні актори були учасниками численних культурних подій міста Біла Церква. Вихованці ставали переможцями та призерами багатьох міських, обласних та всеукраїнських творчих конкурсів.


В 2020 році театральна студія "Пролог" стала лауреатом міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М. С. Вінграновського 2019 за високий рівень виконавської майстерності та активну участь у культурно - мистецькому житті міста.


А у 2022 році керівник студії Тетяна Степанівна стала призером престижного, фахового ІІ( обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості.


В театральній студії "Пролог" шанують кожного артиста, й з радістю зустрічають нових учасників. Двері студії завжди відкриті у вівторок та четвер в актовій залі Ліцею "Перша Білоцерківська гімназія"

Щоб записатись до театрального колективу 'Пролог', заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".