Гурток 'Стрілець'

Керівник: Пантюшенко Валерій Миколайович

Метою клубу «Стрілець» є набуття вихованцями спеціальної підготовки, спрямованої на формування в них умінь, навичок та якостей, притаманних захиснику української державності та психологічної готовності до служби в Збройних Силах України, до захисту національних інтересів держави в різних сферах її діяльності.


Основними предметами підготовки вихованців куреня є: український православний обряд, скаутинг, історія запорозького козацтва, стройова підготовка, фізична підготовка, лазертаг, медико-санітарна підготовка, стрілецька підготовка, орієнтування на місцевості, елементи школи виживання,туристська підготовка, рятувальна справа, польова кулінарія, військово-патріотична пісня.


Досягнення кінцевого результату відбувається під час гурткової роботи протягом навчального року, літніх канікул в ході вишкільних таборувань та подібних заходів на основі принципу «Гра-навчання» із зануренням в певне історично-психологічне середовище.


Контроль за досягненнями вихованців на певних рівнях програми здійснюється за рахунок проведення відповідних випробувань і присвоєння січових лідерських звань, скаутської спеціалізації та звань лісу, а також нагородження відзнаками за участь у таборуваннях.

Щоб записатись на гурток 'Стрілець', заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".