Гурток воєнізованого туризму

Керівник: Пантюшенко Наталія Геннадіївна

Мета гуртка: виховання патріотично налаштованого молодого покоління українців засобами програми гуртка, здатних долати великі відстані та природні перешкоди з вантажем, жити в умовах дикої природи та мужньо витримувати всі негаразди життя під час пішохідного та водного походів.

Враховуючи те, що спортивний туризм є одним з видів військово-прикладного спорту, елементи котрого входять до підготовки розвідників та спецпризначенців, завданням гуртка є сприяння вихованню майбутніх захисників України.

Основними предметами гуртка є: фізична підготовка, топографія та орієнтування на місцевості, техніка спортивного туризму, тактика спортивного туризму, перша до лікарняна медична допомога, правила змагань зі спортивного туризму, підготовка до змагань з пішохідного туризму.

В мирний час в кінці навчального року гурток відряджає збірні команди своїх вихованців з велосипедного, водного та пішохідного туризму на обласні першості шкільної молоді Київщини з відповідних видів спортивного туризму та традиційно проводиться багатоденну туристсько-краєзнавчу подорож та туристський вишкільний табір.

Щоб записатись на гурток воєнізованого туризму, заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".