Клуб 'Лідер'

Керівник: Запорізька Ірина Сергіївна

Клуб "Лідер" Центру позашкільної освіти "Соняшник" об'єднує найактивніших представників учнівської молоді.


Якщо ти бажаєш розвинути в собі та реалізувати лідерські якості...
Якщо ти творча, ініціативна, комунікабельна людина чи бажаєш такою стати...
Якщо любиш організовувати, згуртовувати навколо себе й вести за собою...
Якщо маєш багато цікавих ідей та планів...
Якщо бажаєш проводити час із користю для себе та інших, для свого міста та держави...


Тоді тобі точно до нас!


Цікаво, чим ми займаємось?
Відколи почалася війна ми активно волонтеримо, адже жоден лідер не може залишити свою Батьківщину та її народ у біді.


Ми неодноразово збирали смаколики, подарунки, листи, виготовляли обереги для наших захисників, допомагали виготовляти маскувальні костюми для снайперів, успішно збирали продовольчу та фінансову допомогу для місцевого зоопарку та конюшні «Каретного двору Браніцьких», коли на початку війни в них катастрофічно не вистачало харчів, щоб прогодувати своїх мешканців.


Виховання національно свідомої, активної молоді - один із пріорітетних напрямків. Саме тому наші вихованці - активні учасники патріотичних форумів, фестивалів, громадських акцій. Наприклад, влітку лідери долучились до акцій підтримки полонених захисників "Азовсталі" і навіть звернулись до міжнародних організацій.


Ще одне досягнення - видавництво першої учнівської збірки віршів про війну, яка об'єднала десятки юних поетів та поетес Білоцерківщини та півсотні їх віршів. Більшість примірників уже поїхали на передову підтримати наших воїнів. Решту учні продають на благодійних ярмарках, щоб зібрати кошти для ЗСУ.


Активно працюємо й на мистецькому фронті. Розвиваємо акторські здібності, вчимось ораторському мистецтву, вмінню працювати на камеру, позувати й перевтілюватись. Наші вихованці пробують себе в ролі акторів, режисерів, відеооператорів фотографів, журналістів і телеведучих.
Наші патріотичні мотиваційні відеоролики відомі не лише в Україні, а й за її межами. Зокрема, відеоролик "Моя нескорена Україна" був презантований на однойменній міжнародній виставці в Лондоні та виборов гран-прі на Міжнародному конкурсі-фестивалі "Мелодії і мрії України" в рамках проєкту "Моя квітуча Україна", зібрав десятки тисяч переглядів на YouTube.


Вміння працювати із представниками преси - теж важливе та необхідне для кожного лідера. Наші гуртківці в такому юному віці вже мають досвід співпраці зі ЗМІ й неодноразово давали інтерв'ю на місцевому телебаченні.
А ще ми активно розвиваємо свої організаторські здібності й проводимо різноманітні майстер-класи, освітні, розважальні та патріотичні заходи. Ми вміємо працювати самостійно та командою!


Ну і звісно вчимося бути лідерами, відповідальними, сміливими, цілеспрямованими, активними й удосконалюємо свої знання та вміння в різних міських та обласних школах лідерства.
Зацікавили? Тоді чекаємо саме на тебе!

Щоб записатись до клубу 'Лідер', заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".