Військово-патріотичний клуб 'Лицарська звитяга'

Керівник: Пантюшенко Валерій Миколайович

Клуб покликаний вести військово-патріотичне виховання серед юнацтва та молоді, а саме формувати високу мотивацію до збройного захисту України в війні з російською федерацією та сприяти отриманню необхідних знань і вмінь та формуванню навичок котрі в свій час допоможуть майбутньому українському вояку знищити ворога, а самому вижити під час відкритого загальновійськового бою.

Основними предметами навчання є: ідеологічна, фізична, вогнева та інженерна підготовка, топографія та орієнтування на місцевості, форсування перешкод, тактика бойових дій, тактична медицина, основи маскування.

Під час реалізації навчальних планів програми передбачається проведення як практичних так і теоретичних занять з використанням принципів «від простого до складного», «гра-навчання», «навчився сам – навчи другого»; елементів успіху, доброзичливості, змагальності, рольового тренінгу, колективної дії та ін.

На період війни клуб «Лицарська звитяга» разом зі своїми вихованцями веде активну роботу серед молоді та дітей міста з військово-патріотичного виховання та по популяризації військової підготовки.

Щоб записатись до військово-патріотичного клубу 'Лицарська звитяга', заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".