Гурток Іграшки-сувеніри

Керівники: 

Саморобна іграшка – це власна дитяча фантазія, яка має прояв у формі, характері, оздобленні, призначені, у правилах гри з нею. Це - відчуття причетності до процесу творення разом із впевненістю у своїх силах: придумати іграшку, виконати її, відремонтувати, якщо знадобиться, і все це самостійно та ще й за власним бажанням.

На заняттях в гуртку «Виготовлення іграшок – сувенірів» вихованці ознайомлюються з історією виникнення народної іграшки, особливостями її виконання в різних регіонах України в різні історичні періоди. Також оволодівають технологією виготовлення різноманітних іграшок з різних матеріалів (папір, нитки, тканина), різних за складністю та призначенням ручних швів, способами оздоблення.

В ході занять розвивається художній смак, творча уява, фантазія, напрацювання індивідуального стилю.

Під час занять діти вивчають такі розділи: «Робота з папером та картоном», «Іграшки – сувеніри з тканини», «Новорічні та різдвяні іграшки, сувеніри, ялинкові прикраси», «Іграшки – сувеніри із фетру», «Іграшки-сувеніри із помпонів», «Іграшки-сувеніри в техніці валяння вовни (фелтінг)»,«Комбіновані іграшки – сувеніри», «Народна іграшка».

Вихованці гуртка є постійними та численними учасниками міських, обласних та всеукраїнських виставок, конкурсів, де не раз виборювали призові місця.

Щоб записатись на гурток Іграшки-сувеніри, заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".