Школа юної леді

Керівник: Назарчук Тетяна Леонідівна

Програма школи юної леді розрахована на оволодіння знаннями, уміннями та навичками догляду за своєю зовнішністю. Слухачі гуртка одержують практичні рекомендації, важливі теоретичні відомості, які стосуються гігієнічного виховання і можуть бути використані з максимальною користю.

Програма знайомить учнів з історією виникнення та розвитку зачісок та косметики. На заняттях дівчатка навчаються правильно доглядати за волоссям, своїм тілом, ротовою порожниною, руками, ногами, робити вірний вибір косметичних засобів. Оволодіють таємницями прикрашання себе, з урахуванням віку та індивідуальних особливостей


Керуючись творчим підходом до роботи дівчата вчаться моделювати зачіски, враховуючи тип обличчя, структуру волосся та індивідуальні особливості людини, вміння творити жіночу красу.

В програму входить курс лекцій з етикету, слухачі вчаться як правильно вести себе за столом, в гостях, а також професійний етикет. Навчаються правильно ходити, одягатися, сполучати одяг із зачіскою, сполучати кольори в одязі.


Особливу увагу приділено розмовам і практичним заняттям на психологічні теми: як швидко вийти з депресії, як не довести ситуацію до конфлікту з однолітками і батьками і т.д.


Основною метою Школи юної леді є зробити зі звичайної дівчинки справжню леді, стильну, розумну, відповідальну, стриману, з гарним смаком, хорошу господарку, відмінницю, дівчину, яка вміє знайти вихід із будь-якої ситуації. А головне всі здобуті знання допоможуть дівчатам закласти міцний фундамент успішного майбутнього.

Щоб записатись в школу юної леді, заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".