Школа перукарської майстерності

Керівник: Назарчук Тетяна Леонідівна

У наш час професія перукаря є надзвичайно популярною серед учнівської молоді. Перукарем може стати людина з творчою натурою і розвинутим естетичним смаком. Метою програми Школи перукарської майстерності є формування компетентностей особистості у процесі допрофесійної підготовки за професією перукаря.

Навчаючись у Школі перукарської майстерності гуртківці мають можливість начитись вмінь різних стилів зачісок, плетіння волосся різних видів, накручування волосся на плойку-щипці, на гофре, на бігуді та інше, виконувати сучасне укладання волосся, різні техніки фарбування волосся, різновиди сучасних стрижок волосся, а також програма передбачає базовий курс макіяжу та манікюру.

Програмою передбачено засвоєння теоретичних знань і практичних умінь та навичок.

Теоретичною частиною передбачено вивчення історії перукарської справи, основ перукарської майстерності, враховуючи особливості розвитку сучасної культури; матеріалознавства, етики та естетики, психології, формування теоретичної бази знань із питань гігієни, безпеки праці.

Програмою передбачено практичні заняття, під час яких учні мають удосконалювати практичні вміння та навички з перукарської справи, навчаються застосовувати набуті знання, уміння й навички для вирішення завдань, що виникають у повсякденній практиці роботи перукаря.Також забезпечується проведення екскурсій та відвідування виставок перукарського мистецтва.

Групи комплектуються з учнів, які проявляють інтерес до професії перукаря і бажають отримати допрофесійну підготовку.

Щоб записатись в школу перукарської майстерності, заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".