Студія образотворчого мистецтва 'Акварелі'

Керівник: Бобло Валентина Миколаївна

 Ми живемо в яскравому, чарівному, різнобарвному світі. Краса дивовижної природи вражає і захоплює нас. Так і хочеться відтворити її на аркуші паперу такою, якою її бачать не лише очі, а й відчуває душа. Чарівна палітра фарб та заняття в студії образотворчого мистецтва "Акварелі" надають таку можливість.

 Студія створена на базі гуртка малюнку і живопису, який діяв в закладі з 1998 року. Від опанування елементарними знаннями з теорії малюнку та живопису, уміння передавати об єм за допомогою світлотіні до оволодіння законами кольористики, творчим підходом  до створення власних художніх композицій. В студії крім малювання пензлем та олівцями гуртківці зможуть оволодіти  нетрадиційними техніками образотворчої діяльності та сучасного мистецтва.

 Тут ви дізнаєтесь про відомих художників та ознайомитесь з їх   творчістю. На тебе чекають  цікаві конкурси, виставки, екскурсії. У студії навчаються діти та учнівська молодь від 5 до 18 років. Особистісно - орієнтовний підхід керівника гуртка Бобло В.М. до навчального процесу та відпрацьована система художньо - творчої діяльності вихованців, багаторічної  міжнародної співпраці дозволяє досягти відповідної результативності. Значна кількість студійців - це призери та переможці конкурсів, виставок ріноманітних рівнів.

 За останні 5 років понад 38 гуртківцв студії отримали свідоцтва про позашкільну освіту. Більшість з них обрали майбутню професію, продовжують навчатися на художніх факультетах  та працюють художниками, дизайнерами, архітекторами, керівниками гуртка. Це Михальчук Олександра, Курінна Анна, Добрівський Богдан, Серостянов Богдан, Зеленська Марія, Гнатюк Артем, Богдан Тетяна, Маляренко Анастасія, Здорик Анастасія, Волкова Аріна. В студії створені умови для розвитку творчих здібностей, всебічної підтримки юних талантів та обдарувань, а проведений час на заняттях розбудять у душі кожного гуртківця струни прекрасного, доброго, вічного.

Щоб записатись до студії образотворчого мистецтва 'Акварелі', заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".