Студія образотворчого мистецтва 'Палітра'

Керівник: Клеймьонова Людмила Володимирівна

Студія образотворчого мистецтва «Палітра»

Робота студії базується на опануванні всіх видів та жанрів образотворчого мистецтва. Діти малюють олівцями, фломастерами, фарбами, ручками. Займаються ліпленням , аплікацією та пластиліновим живописом.

Заняття у гуртківців меншої та середньої вікової категорії проходять у форматі пізнавального малювання. Найстарші діти займаються академічним живописом та графікою, пишуть картини олійними та акриловими фарбами, використовують в роботі пензлі та мастихіни.

Юні митці приймають участь у виставках та конкурсах різного рівня у яких стають переможцями різного ступеня.

У нас кожен навчиться малювати в різних техніках, буде вміти користуватися різноманітними матеріалами та створювати неперевершені сучасні картини, малюнки, композиції. Ми знайомимось з творчістю великих художників, працюємо в цікавих техніках. У нас дуже весело, цікаво, творчо, легко та пізнавально. А ще, малювання- це найкращий антистрес. Воно усуває надлишки гормону стресу, дає нервовій системі перезагрузитись і наповнює позитивною енергією.

Керівник студії: Клеймьонова Людмила Володимирівна 067 527 04 86

Щоб записатись до студії образотворчого мистецтва 'Палітра', заповніть поля цієї форми та натисніть кнопку "Відправити".