Дитяче свято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

13 травня у Школі раннього розвитку дітей «Щедрик», ЦПО «Соняшник» відбулося дитяче свято з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. На святі були присутні мами, тата, бабусі та дідусі маленьких вихованців. Для своїх найрідніших щедринята підготували пісні, віршики та подарунки для мам і бабусь, зроблені своїми руками. На святі було весело та цікаво, адже на діток чекали веселі конкурси та ігри, які підготували ведучі (вихованці театральної студії «Пролог», керівник Яковенко Т.С.). Діти та батьки із задоволенням брали участь у цікавих розвагах.
Із музичним подарунком для малят та їх матусь завітали вихованці народного художнього колективу «Вокальний ансамбль «Співограй»». У їх виконанні прозвучали пісні «Весна у маминих долонях» та «Веселка».
Також подарунок для своїх родин підготували учасники молодшої групи зразкового лялькового театру «Фантазія», а саме: міні-виставу «Три квітки і Метелики».
Нехай у ваших домівках панує спокій і затишок, життя буде безхмарним,  щасливим, під мирним небом України, а поруч хай завжди будуть рідні люди.