Гімн, що став символом свободи в усьому світі!

Саме такий меседж цьогоріч об’єднав учасників медіаплатформи «#ЗАВДЯКИ ТОБІ» з нагоди відзначення Дня Незалежності України, яку створено на офіційному YouTube-каналі https://www.youtube.com/playlist?list=PL5VX588Mh4y5GdTakaBG-OQccIO8Tuy85 та соціальній мережі Facebook Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Для талановитих дітей Київщини завжди честь і гордість виконувати Державний Гімн України, а у такий тяжкий час — особливо! Так було, так є і так завжди буде. Із великим творчим запалом протягом 21- 26 серпня оригінальним виконанням Славня поділилися близько 50-ти закладів освіти Київської області під хештегами #ЗАВДЯКИТОБІ, #День_Незалежності_на_Київщині, #Гімн_України. Колективно та сольно зазвучав Славень на Київщині. І всі виконання злилися в єдиний заклик до Волі, Свободи і Перемоги! Дійсно, наш Гімн – це знак невмирущої сили народу, котрий обрав шлях свободи і незалежності! Пишаємося нашими юними патріотами! Слава Україні! Слава Героям! Слава Збройним Силам України!

За рішенням журі найкращі ТВОРЧІ ТА ОРИГІНАЛЬНІ РОБОТИ нагороджені дипломами КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». Учасники, які не посіли призові місця, отримають сертифікат учасника медіаплатформи.

Переможці медіаплатформи «#ЗАВДЯКИ ТОБІ»Колективне виконання Вихованці та керівники Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради.

Вітаємо наші надзвичайно талановиті колектииви!!!!

Посилання для перегляду :

https://www.youtube.com/watch?v=aSXzRMQri_Y&list=PL5VX588Mh4y5GdTakaBG-