"З переможним новом роком!"

"З переможним новом роком!" - учні та педагоги Білоцерківщини привітали наших захисників, які зараз на передовій боронять Україну, і долучились до однойменної благодійної акції!
Сотні коробок зі смаколиками, засобами гігієни, речима першої необхідності, дитячими малюнками, листами, оберегами та сувенірами - усе це для них - тих, хто робить усе можливе, щоб ми могли спокійно зустрічати новорічні та різдвяні свята, співати колядки й щедрівки, сидіти за святковим столом і прикрашати ялинки в оселях.
Ініціатором стала вихованка клубу "Лідер" ЦПО "Соняшник", активістка комітету волонтерства Лідерської ініціативної територіальної ради Анна Мельник.
За кілька днів акції активісти клубу "Лідер" та педагоги Центру позашкільної освіти "Соняшник" прийняли, посортували та повантажили сотні коробок з допомогою.
Цього разу хотілось подарувати наших воїнам справді святковий настрій, відчуття свята та новорічного дива, тому надіслали й тематичні коробки з новорічними смаколиками, подарунками та атрибутами!
Більшість коробок завдяки Юрій Петрик та ще іншим місцевим волонтерам уже доїхали на передову до адресатів - наших воїнів.
Віримо: цей рік буде справді переможним!!!