ПОГОДЖЕНО                                                                                                        ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова ПК ЦПО «Соняшник»                                                                                Директор ЦПО «Соняшник»

_____________        Тетяна Ільюшина                                                                                _____________ Ліля Ляшенко

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

ГУРТКІВ ЦПО «СОНЯШНИК»

на 2021/2022 н.р.

на базі закладів загальної середньої освіти та професійно-технічної освіти

 

Назва гуртка

П.І.Б. керівника

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

 

Клуб гармонійного розвитку дітей (БСШ№12)

Бобло Л.П.

13.45-15.00

15.10-16.45

 

13.45-15.00

15.10-16.45

 

13.45-15.00

 

 

Клуб гармонійного розвитку дітей (Ліцей - гімназія №20)

Бобло Л.П.

 

13.30-15.05

15.10-16.25

 

13.30-15.05

15.10-16.25

 

 

 

Ляльковий театр «Фантазія»

(БСЗШ№19)

Громадська К.Є.

 

 

 

 

13.15-15.45

 

 

Гурток образотворчого мистецтва «Веселий олівець»

(БСЗШ №19)

Гуменюк В.В.

15.00-17.00

17.00-19.00

 

 

15.00-17.00

17.00-19.00

 

 

 

Гурток аудіо, відеозапису

(БСЗШ№19)

Карась В.І. (сум.)

 

 

15.00-17.00

17.00-19.00

14.00-16.00

16.00-19.00

 

 

 

Ляльковий театр «Фантазія»

(БЗШ №3)

Громадська К.Є.

 

10.30-12.30

14.00-16.00

 

 

 

 

 

Ляльковий театр «Фантазія»

(БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»)

Громадська К.Є.

13.55-15.55

 

13.55-15.55

 

 

 

 

Театральна студія «Пролог»

(БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»)

Яковенко Т.С.

 

13.15-14.50

15.00-16.35

16.40-18.15

 

13.20-14.55

15.00-16.35

16.40-18.15

 

 

 

Ляльковий театр «Фантазія»

(Гімназія№15)

Сесьомко І.М.

13.00-15.00

 

13.00-15.00

 

 

 

 

Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж»

(Гімназія№15)

Гуменюк В.В.

 

 

13.00-15.00

 

13.00-15.00

 

 

Школа рукомистецтва «Намистинка»  (БЗШ №5)

Гутник В.М.

 

11.00-13.00

13.00-15.00

15.00-17.00

 

11.00-13.00

13.00-15.00

15.00-17.00

 

 

 

Студія образотворчого мистецтва «Барви» (БЗШ№5)

Чубачкіна Л.М

15.10-15.40

15.50-16.20

 

15.10-15.40

15.50-16.20

 

 

 

 

Студія образотворчого мистецтва «Берестяночка» (БСПМШ №16)

Коробко В.І.

15.00-16.15

16.20-19.00

15.00-16.15

16.20-17.50

15.00-16.15

16.20-17.50

15.00-16.15

16.20-17.50

17.55-20.20

 

 

 

МАН секція мистецтвознавство

Коробко В.І.

 

17.55-19.55

 

 

14.30-16.00

 

 

Школа рукомистецтва «Намистинка»  (БСПМШ№16)

Гутник В.М.

13.00-15.00

15.00-17.00

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

 

Гурток йоги

БСПМШ №16

Плигань Н.В.

13.00-14.40

 

13.00-14.40

 

 

 

 

Студія петриківського розпису «Азалія»(БСШ№1)

Красніцька -Луцик Л.М.

11.00-11.45

13.00-13.45

 

 

 

11.00-11.45

12.00-12.45

 

 

Студія петриківського розпису «Азалія» (БЗШ№23)

Красніцька -Луцик Л.М.

 

 

13.00-13.45

13.50-14.35

13.00-13.45

13.50-14.35

 

 

 

Студія петриківського розпису «Азалія» ДНЗ №8

Красніцька -Луцик Л.М.

 

 

15.20-15.50

16.00-16.30

15.20-15.50

16.00-16.30

 

 

 

Хореографічний колектив «Мозаїка» (БЗШ №22)

Матківська О.С.

 

13.40-15.05

15.10-16.35

 

13.40-15.05

15.10-16.35

 

 

 

Гурток йоги

(БНВО «Звитяга»)

Плигань Н.В.

 

13.00-14.40

 

13.00-14.40

 

 

 

Гурток йоги

(БЗШ№7)

Плигань Н.В

 

15.45-16.30

 

15.45-16.30

 

 

 

Гурток йоги

(БСПМШ №16)

Плигань Н.В.

13.00-14.40

 

13.00-14.40

 

 

 

 

Гурток арт-терапії

(Гімназія №13)

Глеваська М.В.

15.00-17.00

 

 

 

15.00-17.00

 

 

Гурток

«Комп’ютерна справа»

Білоцерківський механіко-енергетичний фаховий коледж

Квітка В.М.

(сум)

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

 

 

Юні фотоаматори

Пилипчанська гімназія

Завируха В.Я.

(сум)

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

 

 

 

Гурток журналістики

Пилипчанська гімназія

Завируха В.Я.

(сум)

 

15.00-17.00

 

 

 

11.00-13.00

 

Театральний гурток

Глушківська гімназія

Зеленський О.Ф.

(сум)

 

14.10-16.10

14.10-16.10

 

 

 

 

МАН історичне краєзнавство

Піщанська гімназія

Карпусь Д.О.

(сум)

 

 

 

 

14.00-16.00

 

 

Туристсько-краєзнавчий гурток

Дроздівська гімназія

Личак І.С.

(сум.)

17.00-19.00

17.00-19.00

 

 

 

10.00-12.00

12.00-15.00

 

Гурток

«Пошиття

та дизайн одягу»

Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну

Дацька Л.Р.

(сум.)

 

15.30-18.30

 

15.30-18.30

 

 

 

Гурток

«Основи перукарської майстерності

та візажу»

Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну

Юденко Я.І.

(сум.)

15.30-18.30

 

 

 

15.30-18.30

 

 

Гурток

«Азбука бізнесу

та підприємництва»

Технолого - економічний Коледж БНАУ

Кокоша В.М.

(сум.)

15.30-18.00

 

 

15.30-18.00

 

 

 

Гурток

«Слюсарна справа»

Білоцерківське професійно-технічне училище

ім. П.Р. Поповича

Кравченко В.П.

(сум.)

15.30-17.30

 

15.30-17.30

 

 

 

 

Гурток «Ресторанне обслуговування»

Білоцерківське професійно-технічне училище

ім. П.Р. Поповича

Присяжнюк М.В.

(сум.)

 

15.30-17.30

 

15.30-17.30

 

 

 

Екскурсійно - краєзнавчий клуб «Отчий край»

Екскурсійна робота

Перерва В.С.

(сум.)

14.00-17.00

 

14.00-17.00

 

14.00-17.00

 

 

Студія «Митці»

Бібліотека №10

Чубачкіна Л.М.

10.50-11.35

11.45-12.30

 

 

 

 

10.00-12.00

 

Гурток історико-побутових танців

Бібліотека-філіал № 1

Павелковський К.О.

10.00-12.00

16.00-18.00

 

 

 

 

 

 

Гурток настільних ігор «Манчкін» БЗШ№3

Павелковський К.О.

 

 

14.00-16.00

14.00-16.00

 

 

 

ПРИМІТКА:         тривалість занять у гуртку залежно від вікової категорії дітей:

                        дошкільний вік – 30 хв.               

   учні першого класу – 35 хв.

                        учні другого та наступних класів – 45 хв.

                        обов’язкова перерва між заняттями у групі – 5 хв.

                        обов’язкова перерва між заняттями різних груп – 10 хв.